GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar med lock 9545524
nr 954 5524
Skålar med lock
på platta, porslin, Japan, längd: 15 cm, Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2015
kl 18:21:36
11/4 20:07:10